Jesteś tutaj

Najnowsza książka Wandy Półtawskiej

Autor: 
Edycja św. Pawła

Edycja Świętego Pawła zaprasza na prezentację nowej książki Wandy Półtawskiej Uczcie się kochać, która odbędzie się w Warszawie 11 czerwca 2015 r.

Kiedy: 11 czerwca (czwartek) 2015 r., godz. 11.00

Gdzie: Centrum Okopowa, Sala I, Warszawa, ul. Okopowa 55 

Wanda Półtawska  od kilkudziesięciu lat pomaga młodym ludziom, małżeństwom oraz całym rodzinom osiągnąć szczęśliwe życie. Prosto i konkretnie radzi i pokazuje, jak osiągnąć prawdziwą miłość, jak postępować, aby być gotowym na jej przyjęcie, i co zrobić, jeśli nie jesteśmy pewni swoich uczuć.

Autorka po raz kolejny przybliża czytelnikom chrześcijańskie nauczanie na temat płciowości, ról mężczyzny i kobiety, a także odpowiedzialnego rodzicielstwa. Wszystkie zagadnienia przedstawione w książce są zakorzenione w nauczaniu św. Jana Pawła II. Nadrzędną wartością tej pozycji jest jej konwencja. Powstała nie jako dzieło naukowe, ale jest zapisem rekolekcji wygłoszonych do członków ruchu Domowego Kościoła. Tematyka została wcześniej przedyskutowana, a co za tym idzie stała się odpowiedzą na rzeczywiste pytania małżonków i rodziców związane z ich aktualnymi problemami.

Człowiek ma wymagać – ale od siebie, a nie od drugiego. Wymagania od drugiego człowieka zawsze kończą się fiaskiem, bo nikt nie ma mocy nad drugim człowiekiem. Natomiast każdy może zmienić siebie. - Wanda Półtawska

Niniejsza książka to echo nauczania św. Jana Pawła II. Prawda zawarta w tej książce jest nam dana i zadana. Czerpmy z niej ten skarb i dzielmy się nim z innymi. Uczmy się kochać! - Aneta i Wojciech Niźnikowscy

W spotkaniu udział wezmą:

Wanda Półtawska  – autorka
o. Stanisław Tasiemski – Katolicka Agencja Informacyjna
Dorota i Piotr Michnowscy –  członkowie Domowego Kościoła
ks. Daniel Łuka – dyrektor wydawniczy Edycji Świętego Pawła

* * *

Wanda Półtawska, Uczcie się kochać, Edycja św. Pawła, Częstochowa 2015, s. 176