Jesteś tutaj

Przygody rodziny Cooperów już w księgarniach!

Autor: 
Vocatio

Tajemnica, niebezpieczeństwo, intryga, przygoda, akcja – kto podejmie wyzwanie i rozwiąże zagadkę? 20 listopada ukazała się na rynku nowa seria książek dla młodzieży z serii Przygody rodziny Cooperów.

Głównymi bohaterami tych opowieści jest rodzeństwo dwóch nastolatków, Jay i Lila, które towarzyszy swojemu tacie w wielu wyprawach archeologicznych. W tych podróżach czeka na nich mnóstwo przygód i śmiertelnych niebezpieczeństw. Mroczna grota, morska otchłań, podziemny grobowiec czy egzotyczna wyspa – to tylko niektóre z miejsc, do których trafi rodzina Cooperów.

Czy uda im się rozwiązać każdą zagadkę? Czy pokonają przeciwników? Czy uda im się zdobyć skarb?  

Książki tej serii to doskonała lektura dla dzieci i nastolatków, wciągająca i trzymająca w napięciu do ostatniej strony. To także świetny prezent na zbliżające się święta.

Seria zawiera następujące tytuły: Gardziel Smoka (tom 1), Wyspa Wodnika (tom 2), Grobowce Anaka (tom 3) i Na dnie morza (tom 4).

Patronami medialnymi całej serii są: czasopismo "Mały Gość Niedzielny" i dwutygodnik "Droga", rozgłośnie radiowe Chrześcijanin.pl i Niepokalanów oraz portale: Bosko.pl, Tominowina.pl i Sztukater.pl. 

Każda książka ma format 125 x 195 mm, miękką okładkę, a cena detaliczna każdej z nich to 14,99 zł.

O autorze: Frank E. Peretti (ur. 13.01.1951 w Kanadzie) to jeden z najlepiej sprzedających się autorów wg "New York Times". Jego książki sprzedały się w nakładzie ponad 15 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jest autorem wielu bestsellerowych powieści, między innymi Władców ciemności czy Synów buntu, które znajdują się w ofercie wydawnictwa VOCATIO. 

Książka pod patronatem Tominowina.pl

* * *

Frank E. Peretti, Przygody rodziny Cooperów t. 1-4, Wydawnictwo Vacatio, Warszawa 2015