Jesteś tutaj

"Droga" - numer świąteczny

Autor: 
Cyfrostudnia.pl

W siódmym numerze "Drogi" między innymi wzruszające świadectwo nastolatki, która mimo wielu trudności urodziła dziecko.

Na Cyfrostudnia.pl można pobrać najnowszy numer dwutygodnika „Droga”, a w nim:

  • Przyciągamy do Chrystusa, czyli temat numeru o nowej ewangelizacji. Na plaży, koncercie, w szkole – wszędzie można mówić innym o Jezusie.
  • Po jasnej stronie życia – wywiad z najsłynniejszymi polskimi bliźniakami, braćmi Golec, o tradycjach wielkanocnych w góralskich stronach i przeżywaniu Zmartwychwstania.
  • Cieszyłam się sama – wzruszające świadectwo nastolatki, która mimo wielu trudności urodziła dziecko.

„Droga” to katolicki dwutygodnik dla młodzieży. Pierwszy numer ukazał się w 1995 r., a decyzja o jego wydawaniu zapadła w Watykanie, w obecności i przy błogosławieństwie św. Jana Pawła II. Misją „Drogi” jest promowanie wartości katolickich wśród młodzieży z wykorzystaniem mediów i pomoc w odkryciu życiowego powołania.

Co w „Drodze”? Społeczno-religijne tematy numerów (np. dogadać się z rodzicami, cyberprzemoc, co to znaczy mieś swój styl, jak przeżyć spowiedź), wywiady ze znanymi ludźmi, artykuły o historii Polski, pro-life, rozważania Ewangelii, artykuły o dojrzewaniu, odpowiedzi ekspertów (psychologa, ginekologa, dietetyka, kapłana) na pytania czytelników a także hobby, sport, rękodzieło i inne.