Jesteś tutaj

Moja Księżniczko. Niebiańskie listy od Taty

Autor: 
Wydawnictwo M

Ta książka to pełen mądrości i miłości zapis „listów od Boga – Taty w Niebie” do dorastającej dziewczyny. Książka dla ambitnych nastolatek - 40 listów miłosnych od Boga!

Ta książka to pełen mądrości i miłości zapis listów od Boga, czyli Taty w Niebie, do nastolatki. Wiele dziewcząt, wkraczając w okres dojrzewania, przeżywa wewnętrzne napięcia, dramaty i konflikty. Często tracą poczucie własnej wartości, buntują się przeciw światu i rodzicom. Te listy starają się odpowiedzieć na wiele problemów, rzucić na nie nowe światło, pokazać, że uda się przezwyciężyć wszystkie kłopoty. Uświadamiają czytelniczkom, że są kochane miłością bezwarunkową, że dla Boga są prawdziwymi Księżniczkami.

Sheri Rose Sheperd w młodości sama wychowywała się w dysfunkcyjnej rodzinie, walczyła z depresją, jednak udało się jej pokonać wszystkie problemy. Dziś jest cenioną pisarką.

Gdyby Bóg napisał do ciebie list miłosny…

Moja Piękna,
wiem, że chcesz być akceptowana przez in­nych, ale nie stworzyłem Cię po to, byś wpa­sowała się idealnie w ich oczekiwania. Dałem Ci siłę do tego, byś była ponad to przez swój sposób życia i kochania. Nie musisz chylić czoła przed powszechnym naciskiem, by stać się popularną. Dałem Ci wszystko, byś czuła się kochana i akceptowana. Nie chcę, by moja córka traciła kolejny dzień, desperacko poszu­kując uznania innych. Przez to stracisz z oczu swoją prawdziwą tożsamość. Chcę, byś czuła się pewna siebie. I chcę, byś pomogła innym odkryć, że ich przyjmuję.
Z miłością
Twój Tato w Niebie

* * *

Sheri Rose Shepherd, Moja Księżniczko. Niebiańskie listy od Taty, tł. Elżbieta Wiater, Wydawnictwo M, Kraków 2015, s. 176